LASSA Pneu

Impetus Revo 2+

Tichá a komfortná pneumatika pre osobné vozidlá strednej a vyššej strednej triedy bez kompromisu z hľadiska životnosti s vynikajúcim kilometrovým priebehom

LASSA-Impetus-Revo-2-web-187x250razitko-lassa-premium-garance
Lassa Impetus Revo 2+ má vďaka novej zmesi s technológiou NanoPro-Tech a inovatívnej bočnici o 18 % kratšie brzdenie na mokrom povrchu a o 14 % lepšiu palivovú účinnosť v porovnaní so svojím predchodcom. Je porovnateľná s poprednými svetovými značkami.

Dlhá životnosť je zaistená špeciálnou karbónovou štruktúrou. Vnútorná strana asymetrického profilu maximalizuje odvod vody a vonkajšia strana zaisťuje jazdnú stabilitu. Bezpečná na suchom i mokrom povrchu po celý čas životnosti.

Testovaná výrobcom oproti prémiovým produktom so zhodnými výsledkami v brzdení na mokrom povrchu, v bočnej priľnavosti na mokrom povrchu a v lassa-km-najezd-xxl-maleoovládaní na mokrom povrchu, v priľnavosti na suchom povrchu a v palivovej účinnosti. Lepšie výsledky dosiahla Lassa Impetus Revo 2+ v komforte a tichosti jazdy a kilometrovom priebehu.

 

logo_TUV_nove2

 

Hodnotenie Lassa Impetus Revo 2+ v teste TÜV:
Vyvážená pneumatika vo všetkých testovaných disciplínach. Veľmi tichá, pokojná a veľmi komfortná jazda.

 

 


Na zaistenie správneho fungovania webu používame cookies v súlade so Zásadami používania cookies na stránkach LASSA.Rozumiem