LASSA Pneu

Vytvorte niečo nové

S úžasným produktom sa dajú robiť úžasné veci. Otvorte dvere kvalitnej privátnej značky a nazrite dovnútra. Za každým zo 150 členov uvidíte príbeh. I keď sú ich príbehy rôzne, v jednom sa podobajú: funguje to.

Dáva to zmysel, máte radosť z toho, čo robíte a ako to robíte. Je to založené na princípe: ja pomôžem tebe a ty pomôžeš mne.

Začnite niečo nové, inšpirujte sa a zažite vlastný príbeh plný zmien k lepšiemu.

Všetkých nás spojuje „Víťazné myslenie„, „Spolunáležitosť k tímu“ a „Radosť z úspechu s produktmi LASSA„. Byť iní než tí priemerní, lepší než konkurencia odnaproti. Motivujeme tých pokrokových a šikovnejších na prosperitu a rast.

Autorizovaný servis disponuje priamou podporou výrobcu a výhradného dovozcu.

 

Pozdrav od výrobce

 

Dobrý deň,

zdravím všetky Lassa servisy v Českej republike a na Slovensku a rada využívam možnosť takto na diaľku pozdraviť všetkých, ktorí si obľúbili naše produkty.

Ceníme si Vašu prácu a všetko, čo robíte pre našu spoločnú značku. Vnímam Vaše úspechy a vidím, ako rastiete. Verím, že to nebude trvať dlho a celá Česká a Slovenská republika bude plne pokrytá.

Za nás – za výrobcu – musím povedať, že sa budeme snažiť nesklamať Vašu dôveru, podporovať a chrániť partnerské pneuservisy zastupujúce nás, Lassa, na Vašom trhu. Uvedomujeme si, že jedinou cestou, ako v budúcnosti prosperovať, je vytvárať také podmienky, aby motivovali pneuservisy venovať sa produktom Lassa a súčasne chránili ich postavenie na trhu.

Môžete počítať s našou pomocou a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Evren Güzel
Chief Commercial Officer, Marketing & International
Brisa

Pocity a skúsenosti pneuservisov

Pri podnikaní potrebujete svoj životný priestor. Trendom veľkých výrobcov je predávať všetkými možnými kanálmi. Dobre vedia, že sa to pneuservisom nebude páčiť, a napriek tomu v tom pokračujú. Sme presvedčení, že regionálna exkluzivita a ochrana produktu pre jeden pneuservis je správna cesta. Môžete sa na nás spoľahnúť.

POSLANIE VÝROBCU

Vyvíjať a vyrábať produkty pre moderné a výkonné vozidlá, ktoré budú ľuďom prinášať radosť z jazdy, získajú si dôveru vďaka najvyššej bezpečnosti a komfortu pri používaní a budú prívetivé voči životnému prostrediu s úsporou pre používateľa

O značke Lassa

Mladá značka, ktorá stavila na úzku spoluprácu so svetovou jednotkou – japonským gigantom Bridgestone Corporation, a spoločne vyrábajú kvalitné pneumatiky na moderné a výkonné vozidlá. Že ju ešte nepoznáte ? Nevadí, podívajte sa na video ..

Veľkoobchodny E-shop

Pre našich odberateľov (pneuservisy a autoservisy) ponúkame profesionálny e-shop, prostredníctvom ktorého môžete objednávať tovar on-line.

Pokiaľ prevádzkujete pneuservis a nemáte do nášho VO e-shopu prístup, prosíme, kontaktujte nás alebo sa zaregistrujte

priamo na stránkach e-shopu.


Na zaistenie správneho fungovania webu používame cookies v súlade so Zásadami používania cookies na stránkach LASSA.Rozumiem